شرایط شرکت در دوره های آموزشی وب نهاد

۱- دوره هایی که در وبسایت ارائه می شوند به صورت آنلاین هستند.

۲- پس از ثبت نام در دوره هیچ گونه فایلی ارائه نمی شود و دانشجو می بایست از طریق مراجعه به پنل کاربری خود محتویات دوره را مشاهده نماید.

۳- پس از ثبت نام و شرکت در دوره دانشجو می تواند از طریق کد اختصاصی که به وی ارائه می شود هفته ای یک مرتبه با شماره اختصاصی ۰۲۱۶۲۸۶۸۰۸۰ تماس گرفته و با وارد نمودن کد اختصاصی به کارشناسان پشتیبانی متصل و به مدت ۱۵ دقیقه رفع اشکال نماید.

۴- از آنجائیکه محتوای دوره های به صورت دیجیتالی بوده و ماهیت یک بار مصرف دارد لذا پس از شرکت در دوره وجه ثبت نامی قابل عودت نمی باشد لذا خواهشمندیم پیش از شرکت در دوره تحقیقات لازم را به عمل آورید.

۵- در هر دوره پیش از ثبت نام می توانید جلسه اول را به صورت رایگان مشاهده نمایید.

۶- شما می توایند وجه ثبت نامی را هم به صورت آنلاین و هم با هماهنگی واحد حسابداری به صورت نقدی یا واریز به حساب شرکت تقبل نمایید.

۷- از آنجائیکه هر شخصی با در اختیار داشتن مشخصات حساب کاربری شما می تواند به سیستم وارد شده و از محتوای خریداری شده توسط شما استفاده نماید لذا در حفظ و نگه داری نام کاربری و رمز عبور حساب خود دقت کافی را مبذول نمایید.

۸- جهت پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی تنها یک کاربر به صورت همزمان می تواند به سیستم وارد شده و از محتوای آموزشی استفاده نماید لذا لطفا اگر از چند سیستم برای ورود به حساب کاربری استفاده می نمایید پس از هر بار استفاده از حساب کاربری خود خارج شوید.