شاید برایتان جالب باشد و تا بحال وبسایتی بدون زرق و برق مثل این ندیده باشید !!! ولی واقعا آیا زرق و برق کارساز است ؟

مثلا اگر به وبسایتی مراجعه کنید و اون وبسایت خیلی زیبا طراحی و ساخته شده باشه ولی در نهایت به قول معروف ازش نون و آب در نیاد واقعا چه ارزشی داره ؟

خب یه مختصری از وب نهاد براتون تعریف می کنیم :

اگر نخوایم دست به گریبان مطالب هجو و بیهوده بشیماز سال ۱۳۸۳ تو حوزه شبکه و کامپیوتر فعالیت می کنیم.

اگر واقع گرا باشیمپروژه هایی با عناوین شیر مرغ را جان آدمیزاد را انجام داده ایم و الان اینی هستیم که می بیینید : یک مجموعه متشکل از افراد باحال کامپیوتری که شرح خدمات مون رو میتونید توی این قسمت ببینید.

شیر مرغ تا جان آدمیزاد چیست ؟

یعنی اینکه اون اولا تو بازار کامپیوتر باربر بودیم !!!

یه مدت سیم و کابل شبکه و تلفن و دوربین مداربسته می کشیدیم !!!

بعد کم کم شروع کردیم رفتیم تو کار تعمیرات و اسمبل کامپیوتر !!! به ملت کامپیوتر مینداختیم !!!

یواش یواش شرکت زدیمکارای با کلاس تر انجام دادیمهر کار کامپیوتری و شبکه ای که کارفرما می خواست براش انجام میدادیم !!!

یه خورده جلوتر به این نتیجه رسیدیم که بهتره یه هدفی تو این بازار بی سر و ته برای خودمون انتخاب کنیم و چه حوزه ای بهتر از حوزه شبکه و وب ؟؟؟

از اون به بعد شروع کردیم پروژه های شبکه (اکتیو و پسیو) گرفتنچندتا دیتاسنتر زدیم (منظور از زدن دزدیدن نیستمنظور راه اندازی کردنه) یه مدت خدمات هاستینگ ارائه می دادیمسالها کار طراحی وبسایت و بهینه سازی می کردیم ولی دیگه

خسته شدیم !!!

پس اومدیم تجربیات این سالها رو به بالغ بر ۵۰ سرویس ریز و درشت تقسیم بندی کردیم که قطعا برای هر کسی که می خواد توی محیط وب به هر نحوی فعالیتی بکنه بدرد می خوره.

منظورمان برای هر کسی واقعا هر کسی است‌ : یعنی افرادی که تو خونشون نشستنداستارت آپ هادکتر هابازاری هاسازمان های ریز و درشتکسب و کار هاهنرمندانورزشکارانبیکارانباکاران !!!

البته شاید این خدمات مستقیم به درد افراد فوق نخوره ولی قطعا نمایندگان ایشان که کارهای مرتبط با وب را دنبال می کنند می توانند از این سبد خدمات وب نهاد بهره ببرند.

یک وجه تمایزی که در کارهامون وجود داره اینه که خدماتی که ارائه می دیم به این دلیل نیست که مشتری به آن نیاز دارد بلکه به این دلیل است که خودمان به آن نیاز داشته ایم و داریم.

یعنی به طور کلی هر خدمتی که در حال حاضر در سبد خدماتمان موجود استفلسفه اش این است که  طی این ۱۵ سال کاری اول از همه نیاز خودمان بوده استو بعد از اون گفتیم حالا که این کارو برای خودمون راه انداختیمخب بیاییم اونو به عنوان یک سرویس هم ارائه بدیم.

حالا چرا از این به عنوان یه مزیت نام می بریم ؟ چون خدمات و سرویس هایی که از وب نهاد دریافت می کنیدهمان خدمات و سرویس هایی است که در حال حاضر خودمان از آن استفاده می کنیم و هر روزه با اون ها سر و کله می زنیم و لذت می بریم – لذا می توانید این اطمینان را داشته باشید که هر تجربه ای که تاکنون کسب کرده باشیم در سفارشات شما اعمال خواهیم کرد.

اگر نمی دانیدبدانید که دنیای کامپیوتر پر از ریزه کاری هاست که قطعا به چشم کاربر نهایی نمی آیدزیرا کاربر نهایی فقط پوسته کار را میبینه ولی از دید ما آنچه در پشت آن پوسته وجود دارد کیفیت کار را تعریف میکنه و حائز اهمیته.

یه کار دیگه ای که انجام می دیمارائه مشاوره های فنی و تخصصی به افراد و شرکت هایی است که به اون نیاز دارند.

یعنی تو حوزه وبشبکهدیتاسنترسخت افزاراتوماسیون ها و همان شیر مرغ تا جان آدمیزاد هایی که تعریف کردیم مشاوره می دیم.

در آخر کارایی رو که بلدیم آموزش هم می دیم (دیگه دیدیم از هر چی بلدیم پول در بیاریم دیگه 🙂 )

 

شفافیت

منظورمون از شفافیتمعنی واقعی خود شفافیتهشفافیت از نظر ما یعنی کریستالیعنی سادگییعنی دوری از پیچیدگییعنی صداقتیعنی کاردرستی !!!

مثلا یعنی اگر بگیم کاری رو ۳ روزه انجام میدیم واقعا انجام می دیم

مثلا یعنی اگر بگیم هزینه این کار ۱۰ میلیونه۲ روز دیگه دبه نمی کنیم بگیم ۲۰ میلیون

مثلا یعنی اگر توافق کنیم که فلان خدمت رو انحصاری به شما ارائه کنیمقطعا همینطوری خواهد بود

مثلا یعنی اگر قول بدیم روزی ۱ ساعت رو پروژه شما کار کنیمشک نکنید که بیشتر از ۱ ساعت براتون وقت میزاریم

مثلا یعنی اگر کاری رو نتونیم انجام بدیممی گیم نمیتونیم این کار رو انجام بدیمیا میگیم تو حوزه کاری ما نیستپس شما رو مچل نمی کنیم

 

توی یه جمع بندی کلی ۳ نکته زیر رو خلاصه می کنیم

۱از هجویاتمطالب بی معنی و بیهوده خوشمون نمی آدسعی می کنیم ساده باشیم (امید است که این سادگی بی تجربگی تعبیر نشود)

۲کارمون ارائه خدمات – آموزش و مشاوره های فنی و تخصصی توی حوزه های شبکه و وب ه

۳شفافیت رو سرلوحه کارمون قرار دادیم

 

در انتها به این نکته هم اشاره کنیم که شاید کسانی باشند که از این ادبیات خوششون نیاد (نظرشون محترمه) ولی به نظر ما ادبیاتی که هر روزه در این شرکت و آن شرکت می بینیم (این شرکت های باکلاس) به گونه ای غیرواقعیهیعنی صاحبان کسب و کار فکر می کنند که اگر مثلا خیلی رسمی و ادبی صحبت کنند یا کلاس بزارنداونجوری کارا بهتر پیش میره ؟؟؟‌

ولی کلا ما اینجوری فکر نمی کنیمهمونجوری که هر روزه با هم صحبت می کنیمبا مشتریامون هم همونجوری صحبت می کنیم  چون به نظرمون مردم اینجوری مطالب رو بهتر می فهمند (همان طور که اگر کسی با خودمون هم اینجوری صحبت کنه ما بهتر می فهمیم)

لذا ساده صحبت می کنیمساده توضیح می دیمشرکت مون ساده استکارامون ساده استلباس پوشیدنمون ساده استخلاصه همه چیمون ساده است

امیدواریم از این سادگی خوشتون بیاد